Doprava zdarma

MS Office 2021 Professional Plus CZ – aktivace (ESD)

55
Neohodnoceno

Elektronická licence: pro Windows

Aktivace: bez časového omezení (1PC)

Architektura: 32-bit / 64-bit

Distribuce: dodání na Email

Jazyk: všechny jazyky včetně češtiny

Využití: domácí i komerční


  • (>5 ks) Skladem
799 Kč
Kategorie: Elektronické licence
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 

verze Professional Plus obsahuje:

  • Word
  • Excel
  • Powerpoint
  • OneNote
  • Outlook
  • Publisher
  • Access

Informace k aktivaci a stažení instalační zálohy obdržíte po zakoupení.

Office 2021 výhody

Hledáte šikovný balíček kancelářských programů, který by využila celá rodina – a to navíc za příznivou cenu? Pak se určitě rozhodujete mezi Office 2021 a jeho staršími verzemi. Jaký je mezi nimi rozdíl a proč dát přednost novější verzi?

Především vás Office 2021 zbaví nutnosti různých drobných plateb, kterými je známý například Microsoft 365. Jinými slovy – jde o jednorázovou koupi. Jednoduše si ho nainstalujete na svůj PC a můžete ho začít používat. Zakoupená verze vám pak zůstane už „na věky.“

 

Rychlé řešení pro všechny

Tento rychlý nákup je dostupný jak ve verzi pro PC, tak i pro Mac. Většina běžných uživatelů si se zakoupenou verzí vystačí na dlouhá léta. Ovšem i tak se sluší zmínit, že  pokud byste náhodou chtěli přejít na upgradovanou verzi, budete si muset celý balíček koupit znovu – možnost bezplatné aktualizace totiž neexistuje. Výjimku má aktualizace zabezpečení, tu budete mít k dispozici vždy bezplatně.

A k mání je i bezplatná verze. Ta je určena pro web a mají k ní přístup všichni, kdo mají svůj Microsoft účet. Některé funkcionality jsou sice omezené, ale pokud si chcete Office 2021 vyzkoušet, určitě byste sem měli zavítat.

Co všechno Office 2021 obsahují

K mání jsou základní aplikace jako Excel, Word a PowerPoint a to vždy v aktuálně nejnovější verzi (platí pro okamžik nákupu). Spolehnout se můžete i na bezplatné rozšíření pro mobilní telefony a tablety s obrazovkou do 10,1 palců. Odteď tedy můžete pracovat opravdu kdykoli a kdekoli.

A k mání jsou i nejrůznější vychytávky. Jde například o dynamická pole a funkce XLOOKUP v Excelu. Nechybí ani některá uživatelská vizuální vylepšení a oproti předešlé verzi je přítomno také vylepšení výkonu (a to jak ve Wordu, tak i v Excelu a PowerPointu). Pokud vám však jde především o integraci oblíbených Teams, pak si budete muset pořídit verzi Office LTSC,  Office 2021 je nepodporují.