Akce Tip

Zaklínač 3: Divoký hon Xbox one Krabice Edice hra roku

877

Tato speciální edice obsahuje nejen hru Zaklínač 3: Divoký hon, ale také obě dodatečná DLC – Srdce z kamene a O víně a krvi. Obě přidaná dobrodružství zvětší mapu o třetinu, a ještě přidají dalších 50 hodin příběhu.

  • 720 Kč 118 Kč –16 %
  • Skladem
602 Kč
Kategorie: Hry na konzole
 

Jedno z nejlepších RPG v historii přichází ve své GOTY Edition. Mnoha cenami ověnčený titul, který uzavírá cestu zaklínače Geralta. Jak veškeré události naznačují, tak se blíží konec světa. Divoký hon podle všeho již začal brázdit oblohu a Geralt je nucen se mu postavit čelem, neboť se pokusí odvrátit zkázu známého světa, ale rovněž se pokusí zachránit čarodějku Yennefer.

Zaklínač 3: Divoký hon je tím největším a nejkomplexnějším fantasy RPG, jaké si vůbec dokážeš představit. Díky speciálnímu systému boje se pustíš do soubojů s těmi největšími a nejnebezpečnějšími monstry, jaká kdy po kontinentu chodila. Hra tě oslní svým prostředím, neboť hra obsahuje města, vesničky, jezera, hory, moře, lesy a mnoho dalšího. Celá mapa je tak dokonce třicetkrát větší než v případě hry Zaklínač 2.

Přebal hry může být v různých jazykových verzích.