Doprava zdarma

Zaklínač 3: Divoký hon Xbox one El.licence Edice hra roku

835
Zaklínač 3: Divoký hon je příběhové RPG s otevřeným světem zasazeným do vizuálně úžasného fantasy vesmíru plného smysluplných voleb a působivých důsledků. V Zaklínači hrajete za profesionálního lovce monster, Geralta z Rivie, jehož úkolem je najít dítě proroctví v rozsáhlém otevřeném světě bohatém na obchodní města, pirátské ostrovy, nebezpečné horské průsmyky a zapomenuté jeskyně, které je třeba prozkoumat.
 
  • 599 Kč 180 Kč –30 %
  • Skladem
419 Kč
Kategorie: Hry na konzole
 

ZAKLÍNAČ

Trénovaný zabiják monster

Zaklínači, trénovaní od raného dětství a zmutovaní, aby získali nadlidské dovednosti, sílu a reflexy, jsou nedůvěryhodnou protiváhou světa zamořeného monstry, ve kterém žijí.Vaše cesta Zaklínače začíná právě teď! Staňte se profesionálním zabijákem nestvůr a vydejte se na dosud největší dobrodružství vašeho života. Čeká na vás více než 150 hodin zábavy a drsných střetů.

 

Prozkoumejte otevřený svět

Masivní otevřený svět Zaklínače, vytvořený pro nekonečná dobrodružství, nastavuje nové standardy, pokud jde o velikost, hloubku a složitost.Vžijte se do zaklínačské kůže hrdiny Geralta, opusťte Kaer-Morhen – sídlo zaklínačů školy vlka – a vyrazte na cestu, na které potkáte řadu hrůzostrašných příšer, půvabných stvůr, nebojácných nelidí a zákeřných a podlých lidí.