Doprava zdarma

Tekken 7 Xbox one El.licence

832

Legendární edice obsahuje základní hru a 8 dalších DLC postav ze série. Noví hráči Tekken 7 si užijí 36 postav z původní základní hry a 8 vracejících se postav z předchozích her Tekken.

  • 699 Kč 280 Kč –40 %
  • Skladem
419 Kč
Kategorie: Hry na konzole
 

Legendární edice obsahuje základní hru a 8 dalších DLC postav ze série.Noví hráči Tekken 7 si užijí 36 postav z původní základní hry a 8 vracejících se postav z předchozích her Tekken. Hráči budou také těžit ze všech nejnovějších aktualizací zůstatku a bezplatného obsahu po spuštění, který byl dosud v Tekken 7 vydán.Pokud ještě nemáte Tekken 7 ve své herní knihovně, je čas zapojit se do boje a zažít ikonickou sérii bojových her a její epický filmový příběh!

 

Zvedněte pěsti a připravte se na konečnou bitvu na nové generaci domácích konzolí. Úžasné zpracování pomocí Unreal Engine 4.

S věrným 3D bitevním systémem a perfektní hratelností Vás Tekken 7 vezme na další úroveň s fotorealistickou grafikou, novými a inovativními prvky a bojovou technikou. Vyberte si oblíbené postavy z působivého seznamu starých bojovníků a nových tváří, z nichž každý má unikátní styl smrtelných technik, bojového umění a kombinací.

Tekken 7 představuje poslední kapitolu 20leté mise Mishima. Odhalte epické zakončení emocionálně nabitého rodinného boje mezi členy Mishima Clanu, který se snaží usazovat staré partitury a zápasit o kontrolu nad globální říší, čímž ohrožují rovnováhu světa.

Tekken 7 vzkřísil postoj, konkurenceschopnost a hratelnost zakořeněné v jeho arkádové DNA, aby poskytl zážitek z bojové hry. Kdo vezme trůn na posledního krále turnaje Iron Fist?