Doprava zdarma

Forza Motorsport 7 Xbox one El.licence

868

Hra Forza Motorsport 7 Standard Edition je určena pro herní konzole Xbox One. Přináší více než 700 aut a 30 prostředí s více než 200 okruhy. Poskytuje rozlišení 4K při 60 FPS a podporu HDR. Kromě novinek v podobě tratí a vozidel, přináší i více realistických efektů.

  • 999 Kč 150 Kč –15 %
  • Skladem
849 Kč
Kategorie: Hry na konzole
 

Hra Forza Motorsport 7 Standard Edition je určena pro herní konzole Xbox One. Přináší více než 700 aut a 30 prostředí s více než 200 okruhy. Poskytuje rozlišení 4K při 60 FPS a podporu HDR. Kromě novinek v podobě tratí a vozidel, přináší i více realistických efektů. V kabině s vámi bude třást, budete slyšet uvolněné součástky či pružiny. Plně dynamický systém zajistí skvělý simulační zážitek z jízdy i s přechodem dne a noci. Zažijte změny počasí a s nimi i změnu vlastnosti tratě. Standardní edice umožňuje základní nastavení a nabídku aut s jejich vlastnostmi.

 

Skutečný adrenalin v 4K rozlišení

K dispozici budete mít více než 700 vozidel, včetně dosud největší kolekce aut od Ferrari, Porsche a Lamborghini. Auta i prostředí si vychutnáte ve 4K rozlišení při 60 fps a s vysokým dynamickým rozsahem.